Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regular Software Developer

SoftwareStudio Sp. z o.o.O firmie

SoftwareStudio Sp. z o.o.

Innowatorów 8

Dąbrowa (pow. poznański)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET Core MVC

  • Entity Framework

  • REST

  • Vue.js

  • Git

O projekcie

SoftwareStudio (https://www.softwarestudio.com.pl), prężnie rozwijający się software house poszukuje nowych współpracowników.

Poszukujemy osoby, która:

- pasjonuje się programowaniem lub po prostu jest w tym biegła,

- ma kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- lubi rozwiązywać nietrywialne problemy i nie boi się wyzwań,

- szybko się wdraża w nowe technologie i domeny biznesowe,

- chce rozwijać ciekawe systemy dla dużych i znanych firm.

Twój zakres obowiązków

  • Poszerzanie wiedzy technicznej oraz zdobywanie wiedzy domenowej klienta.

  • Rozwijanie naszej autorskiej platformy do budowy aplikacji biznesowych wykorzystującej konfigurowalne elementy.

  • Pisanie czystego kodu z wykorzystaniem dobrych praktyk programowania.

  • Praca w metodykach zwinnych.

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych.

  • Wdrażanie nowych osób.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość przynajmniej części z następujących języków, technologii, frameworków: HTML, CSS, JavaScript, Vue.js, C#, SQL, Git.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalającej na kodowanie, czytanie dokumentacji i wyszukiwanie informacji.

  • Staranność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Samodzielność i inicjatywa własna podczas rozwiązywania problemów.

  • Długofalowa współpraca.

To oferujemy

  • Praca głównie w nowoczesnych technologiach, takich jak np. ASP.NET Core, Entity Framework, REST, Vue.js, Git.

  • Realny wpływ na podejmowane decyzje dotyczące architektury i wyboru narzędzi.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, systematycznie podwyższane, z premią, jak uda się coś fajnego.

  • Mamy bogate portfolio systemów i cały czas tworzymy nowe, zarówno produkty, jak i zamówienia specjalne.

  • Nie oszczędzamy na sprzęcie i oprogramowaniu jeśli przynosi to wymierne korzyści.

  • Pomożemy Ci szybko wdrożyć się w nasze systemy.

  • Praca na wygodnym, ergonomicznym stanowisku w nowoczesnym klimatyzowanym biurze lub we własnym domu, dzięki naszemu zwirtualizowanemu środowisku.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • W naszym biurze zjesz obiad w restauracji, zamówisz coś z zewnątrz lub podgrzejesz sobie coś swojego.

  • W ramach odświeżenia umysłu oferujemy piłkarzyki w biurze, spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Dzięki lokalizacji poza centrum nie ma problemu z zaparkowaniem auta.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne