Oferta pracy

Regulatory Affair Specialist

CommtreeO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Commtree

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej niezbędnej przy wprowadzeniu do obrotu różnych kategorii produktów: suplementów diety, produktów kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek polski oraz rynki zagraniczne;

  • Analiza i aktywne śledzenie wymogów regulacyjnych w zakresie wprowadzania do obrotu produktów (na rynku polskim i rynkach zagranicznych);

  • Rejestracje produktowe w kraju i zagranicą;

  • Zarządzanie dokumentacją produktową i jej archiwizacja;

  • Aktywny udział w procesie new product development, w tym w zakresie tworzenie i analiza: składów, treści oznakowania z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych

  • Współpraca z działem zakupów w zakresie określania wymogów dokumentacyjnych oraz kontroli standardów jakościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;

  • Doświadczenie minimum 2 lata na analogicznym stanowisku;

  • Doświadczenie w pracy z produktami spożywczymi, suplementami diety, kosmetykami i wyrobami medycznymi;

  • Mile widziane doświadczenie związane z importem produktów z Chin, pozyskiwaniu deklaracji zgodności CE oraz innych dokumentów koniecznych do wprowadzenia do obrotu;

  • Doświadczenia we współpracy z jednostkami rejestracyjnymi i podmiotami certyfikującymi;

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy lub kontakcie z organami przeprowadzającymi audyty i kontrole produktowe;

  • Sprawna obsługa komputera (Word, Excel);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Poszukiwane cechy: samodzielność, samodyscyplina, odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko;

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji;

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Commtree

Commtree to firma specjalizująca się w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań dla branży e-commerce. Jako partner technologiczny pełni rolę inkubatora dla młodych biznesów zajmujących się handlem w Internecie. Zapewnia outsourcing usług z zakresu zarządzania, marketingu, finansów i koordynacji projektów. Commtree występuje również w roli inwestora, wspierając projekty z potencjalem

Przewiń do profilu firmy