Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z siedzibą w Warszawie przy ul. S. Banacha 1a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. UCK WUM informuje, że:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rehabilitant/ka Dziecięcy

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Żwirki i Wigury 63A

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii na oddziałach klinicznych,

  • Planowanie, zabiegów oraz rehabilitacji krótkoterminowej i długoterminowej,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów,

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • Czynne Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty,

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,

  • Cierpliwe, życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenie swoich umiejętności,

  • Pracę w przyjaznym i młodym zespole fizjoterapeutów.

REKRUTACJA NA STANOWISKO REHABILITANTA DZIECIĘCEGO UCK WUM DSK

Przewiń do profilu firmy