Oferta pracy

Rejestrator/ka - Asystent/ka medyczny/a

MEDYK S.C. JANUSZ MATUSIAK MAREK SOBOLEWSKIO firmie

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Poradnia medycyny rodzinnej i medycyny pracy poszukuje:

Obowiązki:

  • praca w rejestracji,
  • obsługa systemu informatycznego,
  • rejestracja telefoniczna,
  • obsługa sprzętu i urządzeń w poradni.

Oczekujemy :

  • preferowani absolwenci studiów o kierunku zdrowie publiczne lub osoby posiadające kwalifikacje opiekuna medycznego,
  • wykształcenie minimalne: średnie maturalne,
  • oczekujemy chęci rozwoju osobistego,
  • mile widziane prawo jazdy do korzystania z samochodu służbowego.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • podnoszenie kwalifikacji i nabywanie nowych umiejętności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy