Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator/ka ds. usług medycznych

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna między innymi za: obsługę bieżącego ruchu pacjentów w przychodni mailową i telefoniczną obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej wsparcie innych działów w spółce.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby:

· która jest dyspozycyjna

· samodzielnej, mającej umiejętność organizacji miejsca i czasu pracy

· odpowiedzialnej, sumiennej, dokładnej i zaangażowanej w wykonywaną pracę

· potrafi pracować samodzielnie i w zespole, również pod presją czasu cechuje się elastycznością i komunikatywnością

· oraz znajomością pakietu MS Office, w szczególność MS Word i MS Excel w stopniu bardzo dobrym

To oferujemy

  • samodzielną pracę w zgranym zespole

  • interesujące wyzwania

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego dodatkowe narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV) .

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 14 miastach w Polsce, zapewni możliwość odbycia stażu w centrali we Wrocławiu, na stanowisko Rejestrator/ka ds. usług medycznych.

Przewiń do profilu firmy