Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rejestrator/ka

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radość Słyszenia

    Firma działająca na polskim rynku ukierunkowana na niesienie pomocy osobom niedosłyszącym.

    Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, łatwo nawiązujących kontakty, lubiących pracę z ludźmi na stanowisko:

    Miejsce pracy: łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
    • umawianie terminów świadczeń medycznych
    • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
    • prowadzenie dokumentacji medycznej i sprzedażowej
    • obsługa kasy fiskalnej
    • obsługa komputera

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub policealne (rejestratorka medyczna)
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • wysoka komunikatywność
    • umiejętność pracy z wymagającym klientem
    • organizacja pracy
    • dokładność i sumienność
    • odpowiedzialność
    • zaangażowanie
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • wysokie standardy organizacji pracy
    • pakiet medyczny
    • dostęp do kart Multisport

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania

    z dopiskiem do jakiego miasta składana jest aplikacja.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U. Nr 133, poz.883).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.