Oferta pracy

Rejestrator/-ka Medyczny/-a

DIAB SERWIS POPENDA SPÓŁKA JAWNAO firmie

1825 brutto / mies.
  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych pacjentom
  • Rejestrowanie pacjentów na wizyty w systemie rejestrowym
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji medycznej
  • Wydawanie wyników badań pacjentom
  • Porządkowanie dokumentacji pacjentów
  • Przygotowywanie zamówień produktów i wyrobów medycznych
  • Obsługa i opieka nad pacjentami w czasie pobytu w placówce

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana obsługa programu KS-Somed
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność
  • Życzliwy stosunek do pacjentów, lekarzy i pozostałego personelu placówki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Prosimy o składanie aplikacji przez osoby obecnie nie pracujące.

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne warunki pracy
  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania

Ogłoszenie archiwalne