Oferta pracy

Rejestrator (ka) Medyczny (a)

"LAGUNA MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"LAGUNA MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

plac Kaszubski 1

Gdynia

Laguna Medical sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z pacjentami,
  • kompleksowa obsługa informacyjna Pacjenta przebywającego w Klinice,
  • współpraca z personelem medycznym, w celu dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb Pacjenta,
  • tworzenie terminarza pracy kliniki,
  • obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji mailowej,
  • pogłębianie wiedzy na temat oferowanych usług oraz wykorzystywanie jej w kontaktach z Pacjentami,
  • kreowanie i dbanie o dobry wizerunek poprzez fachową i życzliwą obsługę,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów w tym medycznych,
  • zapisywanie pacjentów na wizyty w systemie,
  • przyjmowanie płatności,
  • dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy,
  • staranne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta w sektorze ochrony, zdrowia ewentualnie hotelarskim lub w bankowości,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera, pakietu Open Office i urządzeń biurowych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (8.30-16.30; 12-20),
  • skrupulatność i systematyczność w wykonywaniu zadań
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie,
  • pracę w gronie profesjonalistów,
  • miłą atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników,
  • pracę w miłej atmosferze w przyjaznym i otwartym zespole,
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kształcenia się.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy