Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator(ka) medyczny(a) - Sekretarz(ka) medyczny(a)

CENTRUM MEDYCZNE GABOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CENTRUM MEDYCZNE GABOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Inwalidów Wojennych 79

Piekary Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja telefoniczna pacjentów

  • potwierdzanie / przekładanie terminów wizyt

  • informowanie o zakresie usług centrum medycznego

  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji medycznej

  • obsługa bezpośrednia lub telefoniczna pacjentów (w zależności od stanowiska)

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, multizadaniowość,

  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • empatia uśmiech, pozytywne nastawienie

  • umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę

  • pracę w nowoczesnej, dobrze wyposażonej placówce

  • zatrudnienie na podstawie wybranego rodzaju umowy

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

  • praca w trybie zmianowym (8:00 – 20:00)

  • zawsze wolne weekendy i święta

  • dobra organizacja i miła atmosfera w pracy

Nowoczesne Centrum Medyczne Gabos to nie tylko innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych i informatycznych, ale także gwarancja wysokiej jakości usług. Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesne poradnie specjalistyczne obsługiwane przez starannie dobraną kadrę medyczną oraz szpital jednodniowy.

Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając dyskrecję oraz profesjonalizm. Dla nas liczy się pacjent, jego zdrowie i samopoczucie- dlatego też dbamy o to, aby leczenie przebiegało w komfortowych i przyjaznych warunkach. Nasza kadra medyczna służy pomocą nie tylko w zakresie przygotowania i wykonania zabiegów, ale także poradnictwem poza zabiegowym.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.