Rejestrator/ka Medyczny/a

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej jest nowoczesnym miejscem pracy zatrudniającym ponad 1400 osób (w tym ponad 1200 na podstawie umów o pracę). Usługi świadczone w Szpitalu są na najwyższym poziomie, a pracownicy Szpitala robią wszystko, aby zapewnić swoim Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w stanach zagrożenia życia. Szpital zatrudnia najlepszych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, cieszy się zaufaniem pacjentów i pracowników, otrzymuje nagrody i wyróżnienia, posiada certyfikat akredytacyjny oraz certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań norm ISO. W Szpitalu im. Marciniaka funkcjonuje 16 oddziałów posiadających łącznie 578 łóżek oraz kilkanaście poradni, w tym Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

    Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka -Centrum Medycyny Ratunkowej zatrudni:

    Rejestratorkę Medyczną/Rejestratora Medycznego
    w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym
    Miejsce pracy: ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa 2, Wrocław

    Szukamy osób, które lubią pracę z ludźmi. Umieją odnaleźć się w trudnych realiach zachowując empatię i życzliwość. Dla których praca pod presją czasu, w warunkach stresu nie przeszkadza w realizowaniu zadań. Osób koleżeńskich, zaangażowanych, które cenią solidarność i razem z nami chcą tworzyć miła atmosferę w środowisku pracy.

    Podstawowe zadania, jakie będą należały do obowiązków pracownika:

    • Rejestrowanie pacjentów w programie AMMS zgłaszających się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego,
    • Prowadzenie dokumentacji elektronicznej,
    • Ścisła współpraca z sekretarką medyczną oraz zespołem TRIAGE,
    • Obsługa kasy fiskalnej i terminala, wystawianie FV,
    • Udzielanie informacji, dbanie o pozytywny wizerunek placówki,
    • Prace administracyjne i wsparcie zespołu w bieżących potrzebach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Biegła obsługa komputera w tym znajomość oprogramowania MS OFFICE w tym Excela,
    • Doświadczenie w branży medycznej lub wykształcenie pokrewne będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Pracę w nowym obiekcie o wysokim standardzie,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • Parking w korzystnej cenie.
    Oferty (CV i list motywacyjny) zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pomocą poniższego przycisku "Aplikuj" lub w siedzibie Szpitala - ul. Gen. Fieldorfa 2 we Wrocławiu w sekretariacie Dyrekcji.
    Szczegółowe informacje pod nr tel. 71/306 44 40

    Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 2, 54-049 Wrocław, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

    Dane zbierane są przez Szpital im. Marciniaka dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Szpital im. Marciniaka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Zadzwoń Aplikuj teraz