Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

Medica Group Sp. z o.o.

2 0004 000 brutto / mies.
  • Osiedle Robotnicze 10, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Osiedle Robotnicze 10

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Dzienny Ośrodek rehabilitacji dzieci poszukuje do współpracy Rejestratora/ Rejestratorkę medyczną w Przychodni Rehabilitacyjnej dla dzieci KARKONOSEK.

  • Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in:

  • prezentowanie oferty ośrodka

  • bezpośrednia i telefoniczna rejestracja pacjentów

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania rejestracji

  • obsługa systemu informatycznego - wprowadzanie danych pacjentów

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:

  • wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej i odpowiedzialności

  • doskonałej organizacji pracy, inicjatywy, kreatywności i sumienności

  • ciepła i empatii wobec małych pacjentów

  • biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

  • znajomość programu mMedica będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w młodym, zgranym zespole

  • szkolenia z zakresu obsługi klienta w placówce medycznej, szkolenia z obsługi systemu informatycznego, szkolenie RODO

  • pracę w systemie zmianowym

O nas

Dzienny Ośrodek Rehabilitacji dzieci KARKONOSEK tworzą najlepsi specjaliści i lekarze z zakresu terapii dzieci. Przychodnia w Jeleniej Górze jest kolejną placówką i kontynuacją wysoko specjalistycznego ośrodka we Wrocławiu.

Ośrodek KARKONOSEK będzie świadczył pełen zakres usług rehabilitacyjnych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie.

Swoje doświadczenie łączymy z pasją, życzliwym podejściem i szacunkiem dla potrzeb oraz wymagań dzieci i ich rodziców. Staramy się tworzyć rodzinną atmosferę, aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo.