Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator Medyczny/Rejestratorka Medyczna

CENTRUM STOMATOLOGICZNE KOWNACKI-DENTO firmie

  • Bonarka 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CENTRUM STOMATOLOGICZNE KOWNACKI-DENT

Bonarka 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

Zadania rejestratora/-ki będą obejmowały osobistą, telefoniczną oraz mailową obsługę pacjentów zgodną ze standardami firmy, obsługę programu rejestracyjnego, przyjmowanie płatności, administracyjne wsparcie lekarzy pracujących w Klinice. Ponadto wymagana będzie dbałość o wygląd miejsca pracy a także o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • osoba pogodna, lubiąca pracę z ludźmi;

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

  • umiejętność nawiązywania długotrwałych kontaktów;

  • umiejętność pracy w zespole, także pod presją czasu, radzenie sobie z sytuacjami stresowymi;

  • osoba miła i ciepła w kontakcie z Pacjentem, dająca mu poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną pomoc;

  • umiejętność do samodzielnego organizowania czasu pracy;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej: pon-pt 8-20 oraz soboty 9-14.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem.

To oferujemy

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.