Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

CENTRUM PSYCHIATRII I PSYCHOLOGII MARIAMED sp. z o.o.

  • Stefana Wyszyńskiego 6, Lubin
    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Stefana Wyszyńskiego 6

Lubin

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób do pracy w rejestracji. Do zakresu obowiązków należeć będą m.in. prowadzenie terminarza i umawianie wizyt z pacjentami, elektroniczna ewidencja harmonogramu, ewidencja danych w systemie informatycznym placówki, jak również praca w rejestracji przy bieżącej obsłudze pacjentów.

Nasze wymagania

  • jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z osobami doświadczonymi, jak i z tymi chcącymi nabyć doświadczenie wśród profesjonalnej kadry

  • oczekujemy bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych oraz dobrej znajomości obsługi komputera( medycznego systemu informatycznego, pakietu biurowego, poczty elektronicznej)

  • bardzo mile widziane doświadczenie/ wykształcenie pielęgniarskie

To oferujemy

  • oferujemy elastyczny czas pracy, formy zatrudnienia i sposobu wynagrodzenia

  • jesteśmy w szczególności zainteresowani pełnym wymiarem czasu pracy

O nas

Centrum Psychiatrii i Psychologii " MariaMed" jest placówką oferującą kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach świadczeń psychiatrycznych, psychologicznych oraz terapii uzależnień.