Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

PRZEDSIĘBIORSTWO PODMIOTU LECZNICZEGO PORADNIE SPECJALISTYCZNE MAGMED Magdalena Napora-Grabowska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Główna 12

Zamłynie

Radom

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych,

  • dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów i bezpieczeństwo związane z poufnością informacji i ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów,

  • rejestracja wizyt pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie lub mailowo) oraz nadzór nad kolejnością przyjmowania chorych i obiegiem dokumentacji medycznej w placówce,

  • kontrola uprawnień i statusów ubezpieczeń przyjmowanych pacjentów,

  • planowanie terminów wizyt, prowadzenie i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji oraz informowanie o zmianach w harmonogramach przyjęć lekarzy i odwołanych terminach,

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów (kompletowanie dokumentów medycznych oraz dołączanie ich do odpowiednich kartotek),

  • przyjmowanie preparatów do badań dostarczanych przez pacjentów i przekazywanie ich odpowiednim komórkom,

  • wydawanie pacjentom i osobom upoważnionym wyników badań i dokumentacji medycznej,

  • prowadzenie ewidencji usług medycznych wykonywanych w placówce,

  • rozliczanie pacjentów i innych płatników w ramach prowadzonej przez placówkę działalności komercyjnej (wystawianie faktur i obsługa płatności za świadczone usługi prywatne),

  • przygotowywanie harmonogramów konsultacji medycznych,

  • współpraca z innymi działami placówki i personelem medycznym w celu stałego podnoszenia poziomu jakości świadczonych usług.

  • składanie zamówień na artykuły medyczne i biurowe,

  • kontakt z działem kadr i księgowości,

  • odbieranie poczty i odpowiadanie na zapytania interesantów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne ułatwiające komunikację i budowanie relacji przede wszystkim z pacjentami, jak i z personelem medycznym oraz osobami na innych stanowiskach w placówce,

  • dobra organizacja i umiejętne zarządzanie swoim czasem pracy,

  • wiedza z zakresu obsługi komputera i urządzeń dodatkowych (np. kasy i drukarki fiskalne) oraz nowych technologii wspierających zadania rejestratorki (np. serwisy rejestracji on-line, dodatkowym atutem jest znajomość programu KS PPS),

  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów związanych z bieżącą obsługą pacjentów i działaniem placówki medycznej.

To oferujemy

  • praca w miej atmosferze i zgranym zespole

  • premię do wynagrodzenia

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w rozwijającej się firmie

O nas

Nasza jednostka istnieje od 2006 roku. Od początku najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów. Z tego względu nasze poradnie są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Zatrudniamy również wyłącznie specjalistów najwyższej klasy.

W poradniach PPL PS MAGMED zapewniamy fachową opiekę lekarzy specjalistów dla dorosłych i dzieci. Świadczymy usługi w ramach umowy z NFZ i odpłatnie.