Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator Medyczny

TOMOGRAF sp. z o.o.O firmie

TOMOGRAF sp. z o.o.

Stefana Batorego 17/19

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie pacjentów na badania,

  • wydawanie wyników,

  • dbanie o kompletność dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób empatycznych, rzetelnych, dyspozycyjnych, z umiejętnościami pracy w zespole, chętnych do nauki i długotrwałej współpracy, z dobrą znajomością obsługi kasy fiskalnej oraz oprogramowania Microsoft: Outlook, Excel, Word.

To oferujemy

  • umowę o pracę w systemie zmianowym (od 6:30 do 22:00),

  • system premiowy,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna