Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator pojazdów

MULTI ASSIST sp. z o.o.O firmie

MULTI ASSIST sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Praca z tabletem

  • Kontakt z klientem - telefon - email

  • Odbiór i zwrot dokumentów od dostawców

  • Weryfikacja poprawności dokumentów

  • Rejestracja we właściwym wydziale komunikacji

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wytyczonych celów

  • Własny samochód

  • Uśmiech wymagany bezwzględnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (kontrakt B2B) lub zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera

  • Elastyczny czas pracy

Pośredniczymy w rejestracji pojazdów. Zajmujemy się tym kompleksowo, na terenie całego kraju. Zatrudniamy prawie 300 osób i szukamy dalej, bo nie chcemy stać w miejscu i potrzebujemy wsparcia. Jeśli lubisz wyzwania, cenisz sobie odważne myślenie i kreatywne działanie dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy