Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestrator / Rejestratorka Medyczna

Dentaria Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia i telefoniczna rejestracja pacjentów,

  • obsługa systemu informatycznego,

  • kreowanie i dbanie o dobry wizerunek przychodni poprzez fachową i życzliwą obsługę,

  • współpraca z lekarzami,

  • przyjmowanie płatności od pacjentów,

  • sporządzanie raportów sprzedażowych,

  • tworzenie i archiwizowanie dokumentacji medycznej,

  • dbanie o estetyczny wygląd poczekalni i stanowiska rejestracji.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z wymagającym pacjentem),

  • umiejętność koordynacji pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dyspozycyjność i punktualność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu stomatologii.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • stabilne zatrudnienie.