Logo Pracuj.pl

Rejestrator Szkód

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert, Vienna Insurance GroupO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących (bez sprzedaży)
  • Obsługa korespondencji mailowej
  • Informowaniem klientów o aktualnych produktach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Swoboda w kontakcie z Klientem (telefonicznym i mailowym)
  • Chęć poznania branży ubezpieczeniowej
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane: doświadczenie w obszarze telefonicznej obsługi klienta

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Pracę na pełny etat lub niepełny etat
  • Kompleksowe szkolenie z zakresu ubezpieczeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego zarówno w Contact Center, jak i w innych obszarach spółek VIG w ramach prowadzonych rekrutacji wewnętrznych
  • Pracę w trybie zmianowym od poniedziałku do soboty w godzinach: 7:00-20:00
  • Pracę w młodym, zgranym zespole nastawionym na realizację wspólnych celów, który już nie może się doczekać, aby Cię poznać

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert, Vienna Insurance Group

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych.

Rejestrator Szkód, Łódź