Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rejestratorka (k/m)

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych

    w medycynie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę pacjentów, w tym:

    • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem,
    • rejestracja telefoniczna w systemie teleinformatycznym
    • obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni,
    • przygotowywanie dokumentacji pacjentów,
    • obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych,
    • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz Pracowni.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
    • szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
    • biegła obsługa komputera,
    • dyspozycyjność i cierpliwość,
    • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z trudnym pacjentem),
    • wysoka kultura osobista,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w ambitnym zespole – w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,
    • możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych,
    • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
    Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom