Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka Medyczna

Klinika Bocian O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i archiwizowanie kart pacjentów

  • uzyskiwanie od pacjentów zgód na leczenie

  • pilnowanie porządku w dokumentacji medycznej

  • skanowanie wyników badań oraz umieszczanie ich w dokumentacji medycznej

  • praca w systemie informatycznym

  • współpraca z personelem medycznym

  • budowanie pozytywnego wizerunku Kliniki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziany ukończony kurs zawodowy - rejestratorka medyczna

  • doświadczenie w pracy o zbliżonym charakterze będzie stanowiło dodatkowy atut

  • umiejętność obsługi komputera

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z pacjentem

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, optymistyczne usposobienie i wysoka orientacja na pacjenta

  • doskonała organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie na dalszych etapach współpracy

  • możliwość współpracy z doświadczonym i sympatycznym zespołem

  • udział w pełnych atrakcji spotkaniach integracyjnych oraz lokalnych inicjatywach (m.in. spływy kajakowe, spotkania świąteczne itp.)

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LUX Med, karta sportowa MultiSport, polisa na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Klinika Bocian

Klinika Bocian należy do wiodących placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie wzrastającą liczbą pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki, w tym pacjentów zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy