Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka medyczna

INSIEME CENTRUM sp. z o.o.O firmie

INSIEME CENTRUM sp. z o.o.

Stanisława Wyspiańskiego 22

Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne rejestrowanie oraz informowanie pacjentów o usługach,
  • dokonywanie wpisów do terminarza, prowadzenie dokumentacji medycznej, informowanie o niej pacjentów i personelu,
  • prowadzenie terminarza w formie elektronicznej,
  • obsługa bezpośrednia i telefoniczna pacjenta,
  • obsługa recepcji,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji,
  • bieżące prace administracyjne,
  • ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie,
  • współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym.

Wymagania:

  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek brany w pierwszej kolejności pod uwagę przy zatrudnieniu,
  • doświadczenie oraz znajomość branży medycznej,
  • komunikatywność, pewność siebie,
  • punktualność, pogodne usposobienie,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – 1/2 etatu (+nadgodziny),
  • system motywacyjny (podstawa + premia),
  • rozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencji,
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • przyjazną atmosferę,
  • interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług,

Ogłoszenie archiwalne