Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka Medyczna

CENTRUM BADAŃ KLINICZNYCH PI-HOUSE sp. z o.o.

22,00 brutto / godz.
  • Na Zaspę 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Робота для іноземців
    без польської

Na Zaspę 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa pacjentów – osobista, telefoniczna, mailowa, w tym umawianie wizyt, prowadzenie dokumentacji elektronicznej, nadzór nad funkcjonowaniem poczekalni, toalety dla pacjentów, porządkiem na korytarzu;

  • rozliczanie wizyt pacjentów (obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego);

  • udzielanie informacji o oferowanych usługach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie;

  • dyspozycyjność w dni robocze (praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00);

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pacjenta;

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;

  • komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy, samodzielność;

  • wysoka kultura osobista;

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków;

  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;

  • wzajemne wsparcie;

  • przejrzysty podział obowiązków;

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę);

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;

  • wynagrodzenie w wysokości 19,00 zł netto za godzinę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy profesjonalną placówką medyczną, której celem, jest łączenie działalności leczniczej z nieustannym rozwojem medycyny. Już od 10 lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu badań klinicznych w kilkunastu obszarach terapeutycznych. Naszym celem jest, aby jak najwięcej osób poznało możliwości, korzyści i zasady uczestniczenia w badaniach klinicznych.