Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka Medyczna

"NORD CLINIC" PHP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Norwida 3
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Norwida 3

Gdańsk

Centrum Pediatrii Nord Clinic jest nowoczesną, wielospecjalistyczna dziecięcą przychodnią medyczną.

Mamy bardzo zgrany, starannie dobrany zespół oraz reprezentacyjne miejsce działalności.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko rejestratorki medycznej - recepcjonistki medycznej.

Wymagania:

Komunikatywność.

Znajomość obsługi komputera.

Znajomość języków obcych, preferowany język angielski.

Oferujemy:

Stabilne, rozwojowe miejsce pracy w dynamicznie rozwijajcej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne