Oferta pracy

Rejestratorka Medyczna - Obsługa Klienta

MEDISPA JACEK DALESZYŃSKIO firmie

2 000‐4 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Źródlana 11A
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MEDISPA JACEK DALESZYŃSKI

Źródlana 11A

Poznań

MEDI_SPA od 10 lat dba o zdrowie i sprawność swoich pacjentów, gwarantując im troskę oraz indywidualne podejście. Swoją skuteczność opieramy na dokładnej diagnostyce, doświadczeniu oraz holistycznemu podejściu do problemu.

10 lat doświadczenia i 4 kadry narodowe, które zaufały nam w procesie rehabilitacji to gwarancja dla Ciebie przyjacielskiej atmosfery i skutecznej pomocy w pracy w naszym zespole :)

Dołącz do naszego zespołu!

www.medispapoznan.pl

Wyłącz stres, włącz zdrowie.

Opis Stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Rejestratorki, do obowiązków której należeć będzie:

  • bieżąca obsługa recepcji,
  • obsługa klienta stacjonarnego przy recepcji,
  • obsługa połączeń telefonicznych, korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • rozliczanie pracowników, tworzenie im grafików pracy,
  • drobne prace administracyjne jak organizacja stanowiska, archiwizacja dokumentów,
  • wydawanie kart pacjentom fizjoterapii / osteopatii,
  • kontakt z księgową,
  • realizacja zamówień,
  • umawianie wizyt.

Czego oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • chęci nauczenia się popularnych programów do rejestracji wizyt,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wysokiej kultury osobistej, uśmiechu oraz pozytywnego nastawienia do świata i ludzi,
  • znajomości zasad savoir vivre, ogłady i bardzo dobrych manier,
  • umiejętności profesjonalnego reagowania na nietypowe sytuacje,
  • dyplomacji w kontaktach z klientem,
  • punktualności, doskonałej organizacji pracy własnej oraz zaangażowania i lojalności,
  • pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 i/lub od 10 do 18, aby był czas na życie po pracy:)

Dołączając do naszego zespołu zapewniamy Ci:

  • pracę w stabilnej od 10 lat firmie i perspektywicznej szybko rozwijającej się branży zdrowia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo u nas to standard,
  • miejsce Twojej pracy znajduję się w cichym spokojnym odosobnionym miejscu z widokiem na prawdziwy kominek i egzotycznym akwarium 1500 litrowym,
  • współpracę z najlepszymi z naszej branży,
  • kontakt z kulturalnymi i wdzięcznymi klientami,
  • system wartościowych szkoleń, które pozwolą Ci na rozwój osobisty,
  • stałe godziny pracy, które zapewnią Ci realne życie & pracowniczy balans,
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i udogodnienia dla pracowników.

p.s. nasi klienci są wyłącznie prywatnie, bez NFZ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy