Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka Medyczna

Termedia Sp. z o.o.O firmie

Termedia Sp. z o.o.

Kleeberga 2

Poznań

Przychodnia Termedica poszukuję osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Prowadzenie zapisów pacjentów i kalendarza wizyt
  • Telefoniczne potwierdzanie wizyt
  • Weryfikacja płatności
  • Dbanie o obieg dokumentów
  • Przygotowywanie zestawień
  • Kierowanie pacjentów do odpowiednich gabinetów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek wymagany
  • Punktualność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat)
  • Pracę w systemie zmianowym w godz. 7:30-20:00
  • Stabilne miejsce pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych kandydatów jest Termedia Sp. z o.o., ul. Kleeberga 8, 61-615 Poznań, [email protected]), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo skargi do UODO. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Pełna informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych jest dostępna tutaj

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji:
Zgadzam się na przetwarzanie danych przekazanych przeze mnie w CV i w innych materiałach rekrutacyjnych przez Termedia sp. z o. o., w ramach rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o zatrudnieniu.

Jeśli chcą Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach, w zgłoszeniu prosimy o zawarcie dodatkowo adnotacji:
Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Termedia sp. z o. o. danych osobowych przekazanych przeze mnie w CV i w innych materiałach rekrutacyjnych, także w ramach przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.

Ogłoszenie archiwalne