Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rejestratorka Medyczna

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma działająca w branży biotechnologii i usług medycznych poszukuje
    do Działu Rejestracji i Obsługi Pacjenta osoby na stanowisko:

    (Umowa o pracę)
    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zadania:

    • pobieranie i oznaczanie krwi oraz innego materiału biologicznego
    • obsługa Pacjentów
    • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
    • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
    • obsługa kasy fiskalnej i terminala do płatności kartą
    • obsługa aplikacji komputerowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) oraz programu do rejestracji
    • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • uprawnienia do pobierania krwi – warunek konieczny
    • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe (pielęgniarka, położna, technik analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, ratownik medyczny, specjaliści Zdrowia Publicznego)
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w Zespole
    • dyspozycyjność i odpowiedzialność
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz baz medycznych
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Dodatkowymi atutami będą:

    • doświadczenie w branży medycznej, doświadczenie w pracy w  poradni lub przychodni podmiotu leczniczego
    • kwalifikacje i umiejętność pobierania krwi
    • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
    • znajomość programu Eskulap

    Firma oferuje pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
    oraz podnoszenia kwalifikacji. Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.