Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny

Medikor Sp. z o.o.

  • Braniewska 20, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Braniewska 20

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja telefoniczna pacjentów

  • przekładanie terminów wizyt

  • przygotowanie materiałów potrzebnych w rejestracji

  • obsługa bezpośrednia pacjentów

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera

  • komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi

  • asertywna postawa

To oferujemy

  • UMOWA O PRACĘ NA CAŁY ETAT

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole

O nas

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Medikor Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.