Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Centrum Medyczne BieniekO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa rejestracji (telefoniczna oraz elektroniczna),
  • obsługa Pacjentów,
  • przygotowanie dokumentacji dla pacjenta,
  • sprawdzanie  danych  wpisanych do dokumentacji medycznej pod kątem poprawności i kompletności dokonanych wpisów,
  • bardzo dobra znajomość oferty centrum,
  • odbieranie oraz wysyłanie korespondencji
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • wystawianie zaświadczeń dla pacjentów,
  • obsługa płatności,
  • współpraca z personelem medycznym.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość innych języków,
  • umiejętności profesjonalnego  reagowania na nietypowe sytuacje,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • dobry kontakt z pacjentami.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • praca w dynamicznym oraz przyjaznym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • szkolenia z oprogramowań wykorzystywanych w centrum,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • premie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy