Oferta pracy

Rejestratorka Medyczna - Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Dimedic Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pacjenta, w tym rejestracja w systemie informatycznym

  • rola tzw. koordynatora POZ tj. wsparcie pacjenta w procesie leczenia (pomoc w zapisaniu się do specjalisty i na badanie, wyjaśnianie kolejnych etapów leczenia, udzielanie informacji w zakresie organizacji systemu opieki zdrowotnej)

  • udzielanie pacjentom informacji o świadczeniach udzielanych w przychodni, w tym o zakresie i wolnych terminach

  • dbanie o pozytywny wizerunek przychodni

  • obsługa komputera, kasy i drukarki fiskalnej oraz urządzeń biurowych

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów wewnątrz przychodni oraz do pacjenta

  • wsparcie personelu medycznego w procesach administracyjnych

  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi usługi dla przychodni typu wywóz odpadów medycznych, sprzątanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu medycznym

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta,

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • chęć nauki

  • gotowość do pracy zmianowej między 7.30 a 18.00

To oferujemy

  • Pracę w spółce będącej częścią Grupy Kapitałowej Pelion, największej firmy w sektorze ochrony zdrowia

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji kandydata

  • Hybrydowy, elastyczny system pracy

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy poprzez udział w szkoleniach

  • Bycie częścią prężnego zespołu budującego nowoczesną, przyjazną pacjentom opiekę medyczną

DIMEDIC to podmiot leczniczy, którego wizją jest dbanie o zdrowie pacjentów, łącząc wiedzę i empatię lekarzy z nowoczesną technologią. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PELION, największej firmy w sektorze ochrony zdrowia. Naszym celem jest budowa nowoczesnych przychodni świadczących usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, gdzie najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie, a korzystanie z publicznych usług zdrowotnych jest proste, wygodne i oparte zarówno o medycynę stacjonarną jak i narzędzia e-zdrowia. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy