Oferta pracy

Rejestratorka medyczna

VOLTA MEDICA sp. z o.o. sp. k.O firmie

VOLTA MEDICA sp. z o.o. sp. k.

Belgijska 11

Warszawa

Klinika Volta jest miejscem gdzie każdego dnia lekarze psychiatrzy, psychologowie, lekarze medycyny ogólnej (urolog, internista, neurolog, endokrynolog) z pasją, dużym zaangażowaniem i oddaniem codziennie podejmują się wyzwań, które mają na celu rozwiązywanie problemów naszych pacjentów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Rejestratorka medycznaNumer ref.: ul. Belgijska 11/8, ul. Żelazna 76A

Zakres obowiązków:

  • rejestracja pacjentów na wizyty,
  • udzielanie informacji o oferowanych usługach,
  • prowadzenie i koordynowanie kalendarzy lekarzy,
  • kontakt z pacjentami i lekarzami,
  • rozliczanie Pacjentów,
  • dbanie o wizerunek kliniki,
  • bieżące prace biurowe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • punktualność.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • przeszkolenie z systemów medycznych,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • dwuzmianowy system pracy w godz. 8-16 oraz 13-21.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Osoby zainteresowane o prosimy przesłanie swojego CV i zamieszczenie w nim klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volta Medica sp. z o.o. sp. k. zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy