Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka medyczna

SONOCOR M I A RAŚ sp.j.

5 500 brutto / mies.

Rafała Wojaczka 3c

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Centrum Medyczne Baby Clinic ul. Rafała Wojaczka 3C we Wrocławiu szuka osoby na stanowisko asystentka lekarza - rejestratorka medyczna.

Zakres obowiązków:

1. Rejestracja komputerowa pacjentów (osobiście i telefonicznie) do lekarzy Centrum Medycznego.

2. Obsługa recepcji.

3. Pobieranie opłat od pacjentów i rozliczanie płatności za usługi.

4. Rozliczanie skierowań NFZ w przeznaczonym do tego systemie.

5. Asysta lekarza – wprowadzanie do komputera opisu badania, dyktowanego przez lekarza.

6. Przygotowywanie gabinetu lekarskiego przed rozpoczęciem pracy lekarza.

7. Utrzymywanie w czystości sprzętu komputerowego i medycznego będącego na wyposażeniu Centrum Medycznego (sprzęt ten – ze względu na jego delikatność - nie jest sprzątany przez firmę sprzątającą).

8. Zakładanie Holtera EKG pacjentom Centrum Medycznego (po wcześniejszym przeszkoleniu).

9. Zarządzenie magazynem Centrum Medycznego (monitorowanie konieczności zakupu środków zużywanych w Centrum Medycznym).

10. Monitorowanie i ewidencjonowanie godzin pracy personelu medycznego i pomocniczego.

11. Wykonywanie innych (nie wymienionych powyżej) zleceń pracodawcy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje."

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym również w niektóre soboty (praca w większości dni w godzinach popołudniowych)

  • wysoka kultura osobista, uśmiech i pozytywne nastawienie

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • doświadczenie jako rejestratorka medyczna będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze pracy (na umowę o pracę).

W okresie nauki proponujemy współpracę na umowę zlecenie.

Przez pierwszy miesiąc na stawce 19 zł netto/godzinę.

Drugi miesiąc na stawce 21 zł netto/godzinę.

Trzeci miesiąc na stawce 25 zł netto/godzinę.

Po trzecim miesiącu proponujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem 5 500 zł brutto.

Centrum Medyczne czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19 (w niektóre dni przyjmujemy do ostatniego pacjenta i praca kończy się ok. 21).