Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka - Recepcjonistka medyczna - Koordynator medyczny

AUREA CLINICO firmie

  • Dzielna 64
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

AUREA CLINIC

Dzielna 64

Warszawa

Przychodnia ginekologiczno położnicza

Zakres obowiązków:

  • umawianie wizyt
  • rejestracja pacjentów
  • prowadzenie oraz przechowywanie dokumentacji medycznej
  • udzielanie informacji na temat oferty przychodni
  • rozliczanie płatności za wykonane usługi
  • współpraca z zespołem
  • koordynacja zapisów celem usprawnienia grafiku
  • budowanie rzetelnego i przyjaznego wizerunku firmy

Poszukujemy osoby:

  • komunikatywnej, miłej i energicznej
  • wyrozumiałej na potrzeby pacjenta
  • chętnej do rozwoju
  • doświadczenia medyczne (poprzednia praca w przychodni medycznej) mile widziane

Oferujemy elastyczne godziny pracy w miłej atmosferze wśród pasjonatów swojej profesji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Ogłoszenie archiwalne