Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rejestratorka - Recepcjonistka

OŚRODEK RELACJE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Ośrodek Relacje. Centrum psychoterapii poszukuje recepcjonistki/recepcjonisty

Zadania:

Prowadzenie zapisów pacjentów i kalendarza wizyt

Telefoniczne potwierdzanie wizyt

Obsługa korespondencji służbowej

Weryfikacja płatności

Dbanie o obieg dokumentów

Przygotowywanie comiesięcznych zestawień

Kierowanie pacjentów do odpowiednich gabinetów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Relacje w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Oczekiwania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Punktualność

Sumienność, zaradność i dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Kultura osobista

Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w przyjaznym środowisku. Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne