Logo Pracuj.pl

Rekruter - Doradztwo Strategiczne i Biznesowe

Accenture Capability NetworkO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za aktywne budowanie puli kandydatów, zarządzanie przebiegiem i realizacją projektów rekrutacyjnych, budowanie relacji z przedstawicielami biznesu/zespołami, które zgłaszają zapotrzebowanie oraz raportowanie postępów procesów rekrutacyjnych
  • Selekcja napływających aplikacji, umawianie rozmów kwalifikacyjnych, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych online poprzez aplikację Teams lub HireVue
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym etapie
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackie, preferowany profil kierunkowy, HR. Ale też chętnie rozważymy inne, ciekawe kierunki
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego Specjalisty ds. Rekrutacji związane z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych i różnorodnych profili, preferowane doświadczenie w pracy z executives & experienced profilami z sektora finansowego, bankowego, ubezpieczeń, HR, finansów/księgowości, zakupów, logistyki, IT / Technologii.
  • Mile widziane doświadczenie wywodzące się z firm rekrutacyjnych lub międzynarodowych firm prowadzących aktywną i wielostanowiskową i różnorodną rekrutację
  • Doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie
  • Znajomość procesów, procedur rekrutacyjnych, trendów, narzędzi i najlepszych praktyk
  • Solidne doświadczenie oraz wysoki poziom umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych (Teams / HireVue)
  • Wysoki standard i poziom umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne i zarządzania czasem, samodzielność, wielozadaniowość, obowiązkowość
  • Elastyczność, umiejętność analitycznego podejścia do złożonych sytuacji oraz rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemu Workday czy testów SHL stanowi dodatkowy atut
  • Pełna dyspozycyjność

To oferujemy

  • 100% praca zdalna. Być może w lepszych czasach przyjdzie nam powrócić do biura i pracować w trybie hybrydowym. Nie musisz mieszkać w Warszawie, żeby nawiązać z nami współpracę. Ale musisz mieszkać i przebywać na terenie RP.
  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, biznesowym, bardzo międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Możliwość poznania wysokich standardów i metodologii pracy
  • Stanowisko o dużej samodzielności i kreatywności
  • Umowę o pracę, Umowę o pracę via Agencja (opieka medyczna, system cafeteria, Karta Multisport Benefit Systems) lub B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji

1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

Accenture Capability Network

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Aktualne oferty pracodawcy
R00017339

Rekruter - Doradztwo Strategiczne i Biznesowe, podlaskie