Oferta pracy

Rekruter - Doradztwo Strategiczne i Biznesowe

Accenture Capability NetworkO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za budowanie puli kandydatów, zarządzanie przebiegiem i realizacją projektów rekrutacyjnych zgodnie z założeniami oraz procedurami

  • Nawiązywanie i budowanie relacji z przedstawicielami biznesu oraz zespołami zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne, przeprowadzanie szeregu analiz, weryfikacji, aktywne pozyskiwanie poszukiwanych profili

  • Selekcja napływających aplikacji

  • Umawianie rozmów kwalifikacyjnych na wszystkich etapach procesu rekrutacji

  • Sporządzanie raportów

  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych online poprzez aplikację Teams lub HireVue

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym etapie, zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Aktywny udział w eventach rekrutacyjnych i akcjach sourcingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackie, preferowany profil kierunkowy, HR. Ale też chętnie pochylimy się nad innymi, ciekawymi kierunkami

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji związane z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych i różnorodnych profili, preferowane doświadczenie w pracy z executives & experienced profilami z sektora finansowego, bankowego, ubezpieczeń, HR, finansów/księgowości, zakupów, logistyki, IT / Technologii

  • Mile widziane doświadczenie wywodzące się z firm rekrutacyjnych lub międzynarodowych firm prowadzących aktywną i wielostanowiskową rekrutację

  • Doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie

  • Znajomość procesów, procedur rekrutacyjnych, trendów, narzędzi i najlepszych praktyk

  • Solidne doświadczenie oraz wysoki poziom umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych (Teams / HireVue)

  • Wysokie umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem, samodzielność, wielozadaniowość, obowiązkowość

  • Elastyczność, umiejętność analitycznego podejścia do złożonych sytuacji oraz rozwiązywania problemów

  • Znajomość Taleo/Workday czy testów SHL stanowi dodatkowy atut

  • Pełna dyspozycyjność

To oferujemy

  • 100% praca zdalna. Być może w lepszych czasach przyjdzie nam powrócić do biura (Warszawa / Kraków) i pracować w trybie hybrydowym. Nie musisz mieszkać w Warszawie, żeby nawiązać z nami współpracę. Ale musisz mieszkać i przebywać na terenie RP

  • Pracę pełną wyzwań w biznesowym, bardzo międzynarodowym i dynamicznym środowisku

  • Udział w różnorodnych projektach o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość poznania wysokich standardów i metodologii pracy

  • Stanowisko o dużej samodzielności

  • Umowę o pracę, Umowę o pracę via Agencja (opieka medyczna, karta Multisport Benefit systems) lub B2B

Accenture Capability Network

Accenture is a global professional services company with leading capabilities in digital, cloud and security. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries, we offer Strategy and Consulting, Interactive, Technology and Operations services—all powered by the world’s largest network of Advanced Technology and Intelligent Operations centers. Our 514,000 people deliver on the promise of technology and human ingenuity every day, serving clients in more than 120 countries. We embrace the power of change to create value and shared success for our clients, people, shareholders, partners and communities. Visit us at www.accenture.com.

Przewiń do profilu firmy

Rekruter będzie odpowiedzialny za opracowanie oraz realizacje strategii pozyskiwania i selekcji wykwalifikowanych kandydatów na specjalistyczne stanowiska w odpowiednim czasie i zgodnie z globalną praktyką i standardami. Poszukujemy kandydatów, posiadających doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end-to-end, znających bardzo dobrze język angielski i polski, dla których rekrutacja jest pasją i mają solidną motywację by rozwijać się w tym kierunku.