Oferta pracy

Rekruter (Dział Personalny)

Invenio QD Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • publikacja ogłoszeń o pracę na portalach internetowych,

  • analiza, selekcja aplikacji oraz aktualizacja bazy danych,

  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,

  • komunikacja z kandydatami oraz agencjami pracy tymczasowej,

  • wsparcie działań z obszaru Employer Branding,

  • analiza danych dotyczących rekrutacji, rotacji itp.

  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie rekrutacji.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne,

  • dobra znajomość programu MS Excel,

  • umiejętność korzystania z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i duża łatwość budowania relacji,

  • inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie invenio,

  • pracę na rzecz lidera z branży motoryzacyjnej, wyznaczającego światowe trendy,

  • szansę zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów (szkolenia dotyczące metodologii i narzędzi pracy w firmie TOYOTA),

  • dodatki do wynagrodzenia: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Invenio QD Sp. z o.o.

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

Przewiń do profilu firmy