Rekruter

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Nowowiejska 3, 82-300 Elbląg, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 20.09.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, a wyzwania Cię motywują zapracuj na swój sukces i zostań członkiem zespołu Flexcraft Polska Sp. z o. o. !

    Rekruter, praca w Elblągu

    Miejsce pracy: Elbląg

    Zatrudnimy osobę, która zajmie się rekrutacją i selekcją osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Holandii.

    Opis stanowiska:

    • selekcja aplikacji pod kątem oczekiwań klienta
    • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych wraz z weryfikacją poziomu znajomości języka angielskiego
    • przygotowywanie rekomendacji kandydatów (również w języku angielskim)
    • aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii - tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń, wysyłanie ofert pracy itp.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
    • dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji projektów
    • zaangażowanie i odpowiedzialność
    • wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
    • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • doświadczenie w rekrutacji

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • szkolenie oraz przygotowanie do pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
    • elastyczne warunki pracy
    • stabilne zatrudnienie
    • codzienny kontakt z językiem angielskim
    • pakiet usług medycznych

    Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, spełniasz wymagania i chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku prześlij swoją aplikację już dziś.

    Praca w biurze w Elblągu! Rozważymy również współpracę zdalną!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.

    Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

    Prosimy o załączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.

    Zadzwoń Aplikuj teraz