Logo Pracuj.pl

Rekruter - Freelancer

DAGMA Sp. z o. o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rekrutowanie pracowników dla firmy,
  • wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą,
  • weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb),
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • sporządzanie profili kandydatów,
  • nadzorowanie treści i tworzeniem ogłoszeń,
  • tworzenie strategii procesów rekrutacyjnych dla firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych,
  • znajomość specyfiki lokalnych rynków rekrutacyjnych,
  • komunikatywność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • praca na stanowisku Freelancer’a (np. Umowa zlecenia / umowa o dzieło/możliwość współpracy B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stała współpraca,
  • możliwość pracy i rozwoju w młodym i dynamicznym zespole.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Aktualne oferty pracodawcy
DGA-REK-10-2020

Rekruter - Freelancer, Katowice