Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter

Boekestijn Transport Sp z o.o.O firmie

Boekestijn Transport Sp z o.o.

Spedycyjna 2

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji.

  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów.

  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami.

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych.

  • Czynna pomoc w procesie zatrudnienia.

  • Ogranizacja kampanii rekrutacyjnych.

  • Badanie rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze miękkiego HR i rekrutacji.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę i komunikację.

  • Zainteresowanie nowoczesnymi trendami dotyczącymi działań employer experience i gotowość do ich wdrażania w organizacji.

  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point) oraz programów graficznych.

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności interpersonalne.

  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie.

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1000 osób w całej Europie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy w młodym zespole.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dostęp do platformy MyBenefit i opłacane przez firmę kursy języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, niderlandzkiego.

  • Kursy i szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • dostęp do platformy MyBenefit