Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter

ALTEN Engineering Factory Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako rekruter w dziale inżynierii i IT będziesz odpowiedzialny za rekrutację inżynierów i pracowników do innowacyjnych rozwiązań technicznych, od poszukiwania kandydatów do zatrudniania

  • Będziesz ściśle współpracować z menedżerami biznesowymi ds. sprzedaży, tworzyć profile wymagań i formułować ogłoszenia o pracę

  • W celu identyfikacji wykwalifikowanych talentów, oprócz napływających aplikacji, sam stajesz się aktywny, kontaktując się bezpośrednio z kandydatami, na przykład za pośrednictwem sieci biznesowych lub targów

  • Jako kompetentna osoba kontaktowa dla naszych kandydatów dokonasz wstępnej selekcji kandydatów, przeprowadzisz wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami oraz zorganizujesz rozmowy kwalifikacyjne, w których będziesz uczestniczyć w indywidualnych przypadkach

  • Wraz z zespołem rekrutacyjnym i działem marketingu poszerzysz nasze działania marketingowe na uczelni i weźmiesz odpowiedzialność za planowanie i realizację wydarzeń rekrutacyjnych i targów uniwersyteckich

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe lub pomyślnie ukończyłeś szkolenie komercyjne, np. aby zostać pracownikiem działu personalnego

  • Możesz wykazać się początkowym praktycznym doświadczeniem w rekrutacji, a najlepiej w marketingu personalnym

  • Lubisz komunikować się z ludźmi ich inspirować

  • Jesteś zorientowany na cele i usługi, potrafisz pracować w zespole i lubisz tematy techniczne

  • Charakteryzuje Cię inicjatywa, uporządkowany sposób pracy, elastyczność i zdrowe ambicje

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego dopełnia Twój profil

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery w stabilnej globalnej firmie.

  • Przyjazne i wymagające środowisko pracy

  • Motywujący pakiet wynagrodzeń.

  • Rozwój kariery zawodowej poprzez zapewnienie dostępu do szkoleń i kursów.

  • Możliwość pracy z domu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Utworzona ponad 30 lat temu i mająca siedzibę w ponad 25 krajach grupa ALTEN ugruntowała swoją pozycję światowego lidera w zakresie doradztwa inżynieryjnego i technologicznego.

W Polsce, Warszawie i Gliwicach ALTEN Delivery Center świadczy usługi doradztwa inżynieryjnego w zakresie konstrukcji w przemyśle motoryzacyjnym.

Nasi eksperci w zakresie projektowania zawsze udowadniają wysokie standardy jakości wymagane przez naszych klientów. Nieustannie doskonalimy nasze prace w zakresie konstrukcji w przemyśle motoryzacyjnym, ale koncentrujemy się również na rozwoju segmentu IT, co jest ważnym krokiem w naszej długofalowej strategii rozwoju.

Nasz zespół skupia się na kultywowaniu tego samego poczucia przynależności do środowiska technologicznego opartego na kreatywności, innowacyjności i ciągłym poszukiwaniu nowych

Pomysłów.

Kogo szukamy ?

Pasjonujesz się Rekrutacją i jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Przewiń do profilu firmy