Oferta pracy

Rekruter

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne, kompleksowe realizowanie projektów rekrutacyjnych end to end na stanowiska specjalistyczne (inżynieryjne & IT)

  • Aktywne działania sourcingowe z wykorzystaniem wszystkich możliwych narzędzi i metod (Direct Search, Social Media, Online Marketing)

  • Ścisła współpraca z kadrą menedżerską oraz centralnym, międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za rekrutację

  • Promowanie i reprezentacja firmy na rynku pracy

  • Budowanie lokalnej strategii rekrutacyjnej

  • Bycie ambasadorem firmy w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Regularne sporządzanie raportów w obszarze odpowiedzialności

  • Wsparcie działu w projektach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

  • Znajomość nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych oraz prawa pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • Umiejętność koordynacji wielu projektów jednocześnie

  • Determinacja, dążenie do celu i szukanie nowych rozwiązań

  • Dobra znajomość środowiska MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Teams)

  • Znajomość SAP SF Recruiting będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy do zagranicznych oddziałów i ciekawe projekty

  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia i kursy językowe

  • Bogaty pakiet socjalny: Kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dodatki świąteczne i urlopowe, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Imprezy integracyjne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Martyna Jarczok

Numer telefonu: +48324283727

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy