Oferta pracy

Rekruter IT

Gyfted

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 18
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • - poszukiwanie kandydatów (proaktywny kontakt za pośrednictwem social media, specjalistycznych portali itp.);

  • - prowadzenie rekrutacji end-to-end na poszczególne stanowiska, ze szczególną dbałością o najwyższą jakość candidate experience;

  • - kontakt z kandydatami oraz hiring managerami, negocjacje, mentoring - będziesz prawdziwym partnerem w rozmowie;

  • - screening kandydatów;

  • - dbałość o wewnętrzną bazę kandydatów;

Nasze wymagania

  • - otwartość na ludzi oraz świat technologii;

  • - komunikatywność i ciekawość świata połączona z chęcią rozwoju;

  • - język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym;

  • - determinacja oraz chęć dążenia do osiągania celów;

  • - znajomość branży IT - mile widziana;

To oferujemy

  • wsparcie oraz mentoring ze strony zespołów rekrutacyjnych/ HR managerów;

  • możliwość rozwoju kariery w kierunku seniorskim lub HRBP;

  • ciekawe projekty, do których poszukiwani są zarówno eksperci jaki juniorzy;

  • praca w branżach, które mają realny wpływ na społeczeństwo;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ zlecenie/ kontrakt B2B;

  • kartę MultiSport;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Budżet rozwojowy;

  • Dodatkowe dni wolne;

  • Szkolenia wewnętrzne;

  • Imprezy oraz wyjazdy integracyjne;

  • Wynagrodzenia w przedziale 4000 - 8000 brutto (+ premie w zależności od profilu klienta)

  • Pracę w pełni zdalnie / hybrydowo (biura w największych miastach) / office - możliwość wyboru;

O nas

Dla naszych klientów z branży IT szukamy 18 osób na stanowiska związane z rekrutacją w branży IT. Nasi klienci to zarówno duże firmy korporacyjne jak i mniejsze startupy, które rozwijają się w zawrotnym tempie (firmy produktowe, software house itp.).

Obszary jakimi zajmują się nasi klienci to:

- fin-tech/ crypto

- medycyna

- produkcja leków

- media/ VR/ 3D modeling

- analiza rynkowa

- retail

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio u poszczególnych firm, każda z nich jest przez nas specjalnie wyselekcjonowana, a dopasowanie odbywa się za pośrednictwem testów psychometrycznych do kultury i oczekiwań poszczególnej organizacji.

Proces rekrutacyjny:

1. Uzupełnienie profilu kandydata na stronie: https://www.gyfted.me/job-offer/gyfted-it_recruiter

2. Zaproszenie na rozmowę bezpośrednio do konkretnej firmy - Ty decydujesz, czy chcesz się spotkać z danym pracodawcą!

3. Rozmowa finalna

4. Decyzja/ Oferta!