Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter IT

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jesteśmy firmą zajmującą się outsourcingiem usług IT.

    W każdym miesiącu prowadzimy kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych w takich technologiach jak .NET, Java czy PHP dla wybranych firm o zasięgu globalnym i lokalnym.
    Strategia naszego działania opiera się na precyzyjnym zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych pracowników i klientów.
    W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu specjalistów ds. rekrutacji poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Rekruter IT
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Szukamy osoby, która łatwo nawiązuje kontakt, jest ambitna, dynamiczna, potrafi myśleć niekonwencjonalnie a swoją przyszłość wiąże z rekrutacją w branży informatycznej.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
    • pozyskiwanie kandydatów przy użyciu direct search;
    • przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;
    • praca z Candidate Management System i rozbudowywanie bazy kandydatów;
    • reprezentowanie ARforce na wydarzeniach organizowanych prze JUG, PHPers i innych wydarzeniach branżowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych metodą direct search (znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem);
    • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
    • otwartość i poczucie humoru;
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • rozwój w obszarze rekrutacji dla branży IT;
    • realny wpływ na używane narzędzia i metody pracy;
    • udział i wpływ na rozwój ARforce;
    • przejrzysty system premiowy;
    • możliwość pracy zdalnej (do 20% czasu);
    • elastyczne godziny pracy (core hours – 10-14);
    • 30 dni płatnego urlopu rocznie;
    • prywatną opiekę medyczna;
    • dopłatę do karty multisport.
    1.Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1, z późn. zm. dalej jako: RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest ARforce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Lęborskiej 3B moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

    2.Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora lub mailowo na adres: [email protected], a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    3.Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacyjnym, o której mowa w punkcie 1.