Oferta pracy

Rekruter IT

LERTA

umowa o pracę
6 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 5009 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych do wewnętrznego Działu R&D end to end,

  • Wsparcie w prowadzeniu rekrutacji specjalistycznych na inne rynki, na których działa firma (Polska, Czechy, Węgry, Rumunia i inne),

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych technik,

  • Przygotowywanie feedbacków z rozmów rekrutacyjnych dla Managerów,

  • Zapewnienie płynnego procesu rekrutacji poprzez regularny kontakt z kandydatem, umawianie spotkań, zebranie i przekazanie feedbacku,

  • Ścisła współpraca z działem R&D i pozostałymi działami w firmie,

  • Dzielenie się wiedzą w zakresie trendów w rekrutacji, rynku pracy w branży IT,

  • Zapewnianie Candidate Experience na najwyższym poziomie w trakcie całego procesu rekrutacji,

  • Wspieranie działań employer brandingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end to end na stanowiska z obszaru IT,

  • Znajomość specyfiki branży IT,

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu pasywnych kandydatów z branży IT,

  • Znajomość technik sourcingu (Boolean search; X-ray search),

  • Umiejętność planowania działań rekrutacyjnych,

  • Zainteresowanie zagadnieniami employer brandingu,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2).

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój,

  • Pakiet medyczny Medicover,

  • Bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,

  • Dostęp do firmowej biblioteczki online,

  • Możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,

  • Kartę sportową Medicover Sport,

  • Formę współpracy Umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

LERTA

Lerta to innowacyjna firma energetyczna, która rozumie potrzeby wytwórców i odbiorców energii. Dlatego proponuje przyjazne dla środowiska, skrojone na miarę rozwiązania, pozwalające łączyć uczestników rynku energetycznego. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. To inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Przewiń do profilu firmy