Logo Pracuj.pl

Rekruter IT

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • e-Recruiter

  • CRM

System operacyjny

O projekcie

Praca w zespole wewnętrznym. Nowy wakat związany z rozwojem firmy i zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe realizowanie procesów rekrutacyjnych na potrzeby Klientów Nexio Management
  • Ścisła współpraca z zespołem jak i Działem sprzedaży
  • Udział w spotkaniach/call'ach z Klientami ( w charakterze rekrutacyjnym) w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb
  • Aktywny udział w poszukiwaniu Kandydatów różnymi metodami; monitorowanie i wdrażanie nowych pomysłów
  • Dbanie o budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami, poszerzanie sieci kontaktów
  • Bliska współpraca z zatrudnionymi Konsultantami, monitorowanie ich satysfakcji z pracy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji i EB

Nasze wymagania

  • Min.2 lata doświadczenie na stanowisku Rekrutera lub pokrewnym (np.Recruitment Business Partner)
  • Doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT jest dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum ogólna wiedza z zakresu IT i projektów informatycznych
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów równolegle
  • Samodzielność i proaktywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nadawania priorytetów realizowanym zadaniom
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz zorientowanie na cel i jakość
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat
  • Mile widziane:
  • Ukierunkowanie na rozwój w rekrutacjach IT
  • Znajomość angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość systemu e-Recruiter
  • Możliwość przyjazdów do Warszawy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko w dziale Rekrutacji
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie IT
  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie (studenci)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią) i FitProfit
  • Fajną atmosferę pracy w inspirującym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Nexio Management Sp. z o.o.

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy pozytywnie nastawionej osoby, która dołączy do zespołu Rekrutacji.

Rekruter IT, podlaskie