Oferta pracy

Rekruter IT - Sourcing Partner

Ework GroupO firmie

Ework Group

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Obecnie do zespołu Sourcing w Ework poszukujemy osoby, która będzie z energią i satysfakcją realizować procesy rekrutacji na stanowiska z branży IT.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacji na stanowiska z branży IT
  • Kontakt z klientem w celu weryfikacji wymagań na stanowisku i zrozumienia potrzeb klienta
  • Aktywne wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnie z profilem stanowiska z wykorzystywaniem baz danych i nowoczesnych metod pozyskania oraz oceny kandydata
  • Ciągła analiza rynku oraz przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na indywidualne potrzeby rekrutacyjne klientów
  • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania całego procesu rekrutacyjnego
  • Bliska praca z innymi zespołami w Ework w celu efektywnego zamykania procesów rekrutacji

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarzadzanie, administracja, psychologia, socjologia
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska z branży IT
  • Bardzo dobrej znajomość rynku pracy IT oraz doskonałego rozeznania w technologiach informatycznych
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Szybkiego uczenia się i chęci podejmowania nowych wyzwań
  • Rzetelności i profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań

Co możesz zyskać pracując w Ework?

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze rekrutacji w międzynarodowej organizacji
  • Dostęp do najnowszych informacji na temat rynku outsourcingu IT w Polsce i Skandynawii
  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy
  • Duże możliwość rozwoju zawodowego (zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań)
  • Rzeczywisty  wpływ na realizację strategii biznesowej firmy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet dodatkowych benefitów  (ubezpieczanie medyczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lektoraty językowe)
  • Udział w licznych integracjach (wewnętrznych jako cała spółka, wewnętrznych zespołowych, z klientami, z konsultantami)
  • ...a  przede wszystkim satysfakcje z codziennych obowiązków!

Interested candidates, please, send your application using the following button:

I hereby give my consent to the processing of my personal data, including contact details, information related to my professional profile, employment history and qualifications, which were provided by me in the application documents sent to Ework Group sp. z o. o. with its registered office in Warsaw, Plac Małachowskiego 2 ("Ework") for the purpose of the recruitment process to which I sent the application and the use of my personal data in future recruitment processes conducted by Ework. This consent is granted until such time as it is revoked.

Your personal data is administered by Ework Group sp. z o.o. with its registered office in Warsaw, Plac Małachowskiego 2. Your personal data will be kept for 1 month from the end of the recruitment process, unless consent has been given for subsequent recruitments or the recruiter has made a reservation as a result of the recruitment process, until such reservation has been clarified. Your personal data is necessary for the recruitment process; however, your consent may be revoked at any time. Other personal data processing information is available here.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy