Oferta pracy

Rekruter IT/Specjalista ds. Rekrutacji

PentacompO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Pentacomp

Aleje Jerozolimskie 179

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów do projektów IT

  • obsługa mediów społecznościowych

  • wstępna selekcja CV oraz klasyfikacja projektowa Kandydatów

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Kandydatami

  • monitorowanie procesów rekrutacyjnych u Klienta

  • organizowanie spotkań z Kandydatami

  • przedstawianie ofert pracy / projektów dla Kandydatów IT

  • dbanie o wizerunek Pracodawcy

  • udzielanie informacji zwrotnej Kandydatom

  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • zaangażowanie i systematyczność

  • komunikatywność i pomysłowość

To oferujemy

  • okazję do współpracy z najlepszymi ekspertami

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • kulturę otwartych drzwi

  • brak dresscode’u

  • opiekę medyczną

  • karnet sportowy

  • ubezpieczenie na życie

  • dobrą kawę

  • przestrzeń relaksu

  • imprezy integracyjne i akcje motywacyjne

  • udział w szkoleniach i konferencjach

  • dostęp do platformy językowej

  • miejsce parkingowe

  • świetną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Pentacomp

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Przewiń do profilu firmy