Logo Pracuj.pl

Rekruter IT - staż

ITELENCE sp. z o.o.O firmie

3 500
brutto / mies.
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

ITELENCE sp. z o.o.

Marszałkowska 126/134

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych
  • Wyszukiwanie kandydatów, wstępna selekcja i kontakt z kandydatami
  • Wykorzystanie narzędzi social media w działaniach rekrutacyjnych
  • Wykorzystanie różnych metod rekrutacji, w tym direct search
  • Praca bezpośrednio z doświadczonymi rekruterami i kierownictwem
  • Wsparcie administracyjne przy różnych projektach
  • Wsparcie zespołu w sprawach organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem HR i rekrutacją
  • Energia
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Dar łatwego nawiązywania kontaktów
  • Otwartość i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie tematami związanymi z IT i nowymi technologiami będzie atutem

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Świetna atmosfera pracy
  • Ciekawe międzynarodowe projekty dopasowane do Twoich ambicji
  • Inspirujący liderzy
  • Wiele możliwości rozwoju

O nas

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Praca z nami to niepowtarzalna przygoda, dająca możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia. Jesteśmy młodą firmą działającą w dynamicznym, wymagającym, ale bardzo przyszłościowym środowisku. Nasi pracownicy są naszym największym kapitałem, a kultura wzajemnego wsparcia, motywacji i rozwoju jest kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

ITELENCE jest firmą outsourcingową wspierającą międzynarodowych klientów w obszarze transformacji cyfrowej. Ułatwia optymalizację procesów back-office i IT poprzez outsourcing, nearshoring, offshoring, centralizację i standaryzację. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, BPO, ITO i inżynierii. ITELENCE obsługuje zarówno małe, jak i duże firmy z różnych branż, między innymi bankowości i ubezpieczeń, FMCG, handlu, produkcji przemysłowej oraz IT. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Więcej informacji o ITELENCE na stronie: www.itelence.com

Rekruter IT - staż, Marszałkowska 126/134, Śródmieście, Warszawa