Logo Pracuj.pl

Rekruter IT

Soflab Technology Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Soflab Technology Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami rekrutacji specjalistów IT
  • Kontakt z kandydatem, budowanie relacji i prezentacja propozycji współpracy
  • Wdrażanie działań poprawiających efektywność rekrutacji
  • Budowanie bazy kandydatów

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej rok doświadczenia w rekrutowaniu specjalistów IT
  • Płynnie komunikujesz się po polsku i angielsku
  • Znasz narzędzia i kanały, dzięki którym znajdziesz specjalistę IT, którego nie odnajdzie nikt inny
  • Umiesz łatwo nawiązywać kontakty i utrzymać pozytywne relacje
  • Wiesz jak odróżnić frontend od backendu i scrum od waterfalla
  • Umiesz zorganizować swoją pracę tak, aby pogodzić wiele wątków w tym samym czasie

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Prosty i czytelny system premiowy
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w 100% zdalna (ale możesz nas też odwiedzić w biurze w Warszawie, Wrocławiu lub w Katowicach - jeśli tylko chcesz)
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej i kursu języka angielskiego
  • Coroczne spotkania integracyjne (wyjazdowe i stacjonarne) jak tylko wszystko wróci do normy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

SOFLAB Technology to największa polska firma dostarczająca usługi w obszarze zapewniania jakości.Testujemy i doradzamy w zakresie rozwiązań IT we wszystkich branżach. Korzystamy z najnowszych technologii, narzędzi i urządzeń mobilnych.

Jesteśmy polską firmą, dostarczającą szeroki zakres usług w obszarze zapewniania jakości (Quality Assurance), Business Intelligence i cyberbezpieczeństwa.

Działając od 2008 roku, staliśmy się liderem na rynku zapewnienia jakości IT. Wyrośliśmy z testów oprogramowania, dlatego najważniejsze jest dla nas ciągłe doskonalenie jakości i skuteczności usług, aby dostarczać Klientom bezbłędne rozwiązania.

Jesteśmy w fazie mocnego rozwoju w wielu obszarach IT. Dołącz do nas, jeśli chcesz nam pomóc rozszerzyć zespół konsultantów.

Rekruter IT, Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa