Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lionbridge Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: Jutrzenki 183 , 02-231 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Lionbridge Poland Sp. z o.o.

Rekruter IT

Lionbridge Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Łopuszańska 95, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 28 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łopuszańska 95

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem spółki Lionbridge w Polsce poszukujemy obecnie osoby, która doskonale czuje się w prowadzeniu rekrutacji na role IT (przede wszystkim developerskie i testerskie) i chciałaby wspólnie z nami budować jedną z najszybciej rozwijających się globalnie linii biznesowych.

W ramach współpracy z nami będziesz odpowiadać za:

- Kompleksowy proces rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla jednej z najszybciej rozwijających się linii technologicznych w Lionbridge;

- Współpracę i budowę pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi zarówno w ramach struktur polskiego oddziału jak i spółek Lionbridge na świecie;

- Tworzenie ponadprzeciętnych doświadczeń kandydatów uczestniczących w naszych procesach rekrutacji;

- Bieżące przygotowywanie raportów w ramach prowadzonych procesów.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT w dynamicznym środowisku;

  • Znajomość metod i narzędzi pozyskiwania kandydatów na role developerskie i testerskie;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i umiejętność budowania partnerskich relacji biznesowych;

  • Wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów;

  • Kreatywne myślenie i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Praktyczna znajomość globalnych rozwiązań ATS (np. Taleo, SuccessFactors, Workday) będzie atutem.

To oferujemy

Dołączając do naszego wewnętrznego Działu HR otrzymasz możliwość kształtowania Zespołu Rozwoju Infrastruktury i Narzędzi do Testowania Gier, a jednocześnie:

- Otrzymasz samodzielność w zakresie kształtowania strategii rekrutacyjnej dla wskazanego Działu;

- Będziesz mieć szansę angażować się w dodatkowe inicjatywy i projekty HR na poziomie lokalnym i globalnym zgodnie z obszarem Twoich zainteresowań;

- Dołączysz do globalnego programu szkoleń wewnętrznych dedykowanego rekruterom Lionbridge;

- Damy Ci możliwość wykonywania zadań w ramach home office;

- Będziesz mieć szansę codziennego wykorzystania języka angielskiego w pracy;

- Napotkasz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy, a zarazem dynamiczne środowisko, w którym nie sposób się nudzić;

- Poznasz od środka funkcjonowanie jednej z największych na świecie firm z branży lokalizacji językowej i będziesz mieć możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku;

- Otrzymasz umowę o pracę oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie wypoczynku, dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin, dostęp do platformy szkoleniowej, dostęp do platformy well-being).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje